ההופעות הכי שוות שהתקיימו בישראל

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

אם נדמה היה ששנת 2016 הייתה השנה עם ההופעות הכי שוות שהגיעו מחו"ל, 2017 כנראה עומדת להשאיר אותה הרחק מאחורה. רק לפני כמה ימים פארק הירקון התמלא ב- 60,000 אנשים שהגיעו ונהנו מהופעה בלתי נשכחת של להקת הרוק הוותיקה גאנז אנד רוזס, הופעה שכללה שלושה חברים מההרכב המקורי – הבסיסט דאף מקאגן, הגיטריסט סלאש וכמובן הסולן אקסל רוז. הלהקה לא יצאה לסיבוב הופעות מאז שנת 1993 ובסיבוב הנוכחי שהתחיל באפריל היא לא ויתרה על ישראל. אך גאנז אנד רוזס היא לא הלהקה היחידה שכיבדה אותנו בנוכחותה וגרמה לעשרות אלפים להתרגשות רבה, לפניה היתה פה רדיוהד הלהקה שרבים כל כך חיכו לה. הנה כמה מההופעות הבלתי נשכחות מחו"ל שהיו בישראל בשנים האחרונות.

להקת רדיוהד בהופעה בישראל

גם להקת רדיוהד היממה את פארק הירקון וגרמה למעריצים שלה לצאת מגדרם. רדיוהד שהוקמה בסוף שנות ה-80 היא להקה עם מעריצים רבים בעולם וגם פה בישראל, והיא אחת מלהקות הרוק האלטרנטיבי החשובות ביותר בעולם. הפעם האחרונה שלהקת רדיוהד הופיעה בישראל הייתה לפני כ-17 שנה בשנת 2000, ואין ספק שאלפי המעריצים פה חיכו לה.

להקת הפיקסיז

להקת הפיקסיז הופיעה בישראל לפני כשלוש שנים, וגם היא להקה עם אלפי מעריצים ישראלים שהתרגשו כל כך לקראת בואה. להקת הפיקסיז הוקמה בשנות ה-80 והיא אבן דרך חשובה בהפיכת הרוק האלטרנטיבי למה שהוא כיום. ב-1993 היא התפרקה וב-2004 היא התאחדה בשנית.

דיון וורוויק

במאי 2015 היכל יד אליהו לבש חג כשהזמרת האגדית שזכתה ב-5 פרסי גראמי הופיעה בו. וורוויק פעילה כבר למעלה מ-50 שנה והיא מכרה למעלה ממאה מיליון תקליטים עד כה, והיא נחשבת לאבן פינה בתרבות האמריקאית בכלל ובמוזיקת הפופ בפרט.

הבקסטריז בויז

גם להקת הבקסטריז בויז ביקרה בישראל במאי 2015, להקת הבנים האהובה משנות ה-90 שמכרה את כל הכרטיסים לשלוש ההופעות שלה בישראל תוך זמן קצר.

סוזן וגה והפילהרמונית הישראלית

הזמרת והיוצרת האהובה סוזן וגה כבר הופיעה מספר פעמים בעבר בישראל, אך ההופעה בשנת 2015 הייתה בשילוב עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית ויחד הם הופיעו בשני קונצרטים בלתי נשכחים.

ארט גרפונקל

עוד זמר נחשב שהופיע בשנת 2015 בישראל והקפיץ עשרות אלפי מעריצים. ארט מהצמד סיימון וגרפונקל זוכה פרס הגראמי כלל שירים מתקופת הצמד בהופעה.

רוג'ר ווטרס מהפינק פלויד אומנם כנראה לא יופיע כאן בשנים הקרובות או לפחות כדבריו עד שהכיבוש יסתיים, אך נדמה שאמנים רבים נחשבים מרחבי העולם דווקא כן רואים את ישראל כמקום שאוהב מוזיקה איכותית והופעות שמחות והם אוהבים להגיע לפה. בישראל היו לא מעט הופעות מכל סוג שהוא ובכל סגנון שהוא בשנים האחרונות, ונראה שמגמה זו רק תלך ותגבר בשנים הקרובות וכולנו נהנה ממנה.

פוסטים נוספים