5 אפליקציות חינמיות שימושיות לאנדרואיד

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

האפליקציה שתשמור על הנייד שלכם

מכשיר הסלולר שלנו כבר מזמן אינו טלפון נייד בלבד, אלא זכה בתואר "סמארט-פון". הוא ממלא פונקציות נוספות המנהלות למעשה את החיים שלנו וכוללות לא מעט מידע רגיש. מסיבה זו מומלץ להתקין בטלפון תוכנת אבטחה שתגן עלינו ככל שניתן מפני גניבה. אחת מהתוכנות הללו היא ה-Lookout Mobile Security. זוהי תוכנה המאפשרת גיבוי של מידע, והיא אף כוללת אנטי וירוס ואפשרויות מעקב במקרים שבהם המכשיר נגנב.

כשצריך להקליט שיחות

מי מאתנו לא נתקל בסיטואציה שבה הוא אמר לעצמו "לו רק הקלטתי את השיחה". במיוחד במקרים של שיחות מול מוקדי שירות, כדאי שתהיה לכם האופציה הזאת. אחת האפליקציות המאפשרות פונקציה זו היא אפליקציה בשם – Call Recorder One Touch. אפליקציה זו מאפשרת להתחיל את ההקלטה גם באמצע השיחה, בין אם מדובר בשיחה נכנסת או בשיחה יוצאת. ההקלטה נשמרת כקובץ קולי במכשיר, וניתן לחזור ולהאזין לה בהמשך וכמובן גם לשלוח אותה לאחרים במידת הצורך.

אפליקציות חובה לסטודנטים

חייו של הסטודנט המצוי אינם פשוטים. הוא נדרש לשלם שכר לימוד, להשתכר למחייתו, ואם אפשר גם לנהל חיי חברה פעילים. על מנת להצליח בחייו לאחר תום הלימודים מומלץ מאוד גם שישיג תעודת הצטיינות. כדי לעמוד בדרישות אלו, קיימות היום אפליקציות רבות. מלבד האפליקציה הבלתי נמנעת של Adobe המאפשרת קריאה של קבצי PDF, קיימת היום אפליקציה מתקדמת הרבה יותר בשם Genius Scan. אפליקציה זו היא למעשה סורק הממיר תמונות ומסמכים לקבצים בפורמט של PDF. המשתמש נדרש לצלם, לבחור את חלק התמונה הרצוי ולהמיר אותה למסמך שניתן לשלוח אותו בקלות גם בדוא"ל. כן, כבר לא צריך לעמוד בתור למכונת הצילום של המכללה, ניתן לסרוק בעזרת הנייד את סיכומי השיעור בקלות ובמהירות.

להתנייד בקלות

כל מי שנוסע באוטובוס מכיר את זה. אתה מגיע לתחנה, והדבר הראשון שאתה עושה זה לשאול את מי שכבר מחכה שם "תגיד, כבר קו 7 עבר?". כמובן שהתשובה האידיאלית לשאלה זו היא: "אמור להגיע עוד שתי דקות". אלא שברוב המקרים, לא זאת התשובה שנקבל. היום אפשר כבר לדלג על השלב הזה ביחסים עם התחבורה הציבורית, ולהיוועץ באפליקציה ששמה – move it. אפליקציה זו מאתרת את המיקום שלך ובהתאם לזה מאפשרת לך לדעת מהם האוטובוסים הבאים הצפויים לעבור בתחנה. במקום לחכות, ניתן לבדוק מראש מתי צפוי האוטובוס הבא, ולהגיע שמחים וטובי לב דקה לפני שהאוטובוס מגיע לתחנה.

לא להפסיד כלום

כמות המידע שאנחנו נחשפים אליה היא אינסופית כמעט. לעתים אנחנו נתקלים בכתבות מעניינות או במאמרים חשובים שאין לנו אפשרות לקרוא באותו הרגע, אבל בכל זאת אנחנו לא רוצים לפספס. אפליקציית Pocket באה למלא צורך זה. האפליקציה מאפשרת שמירה של קישורים לכל מה שמעניין אותנו וטרם הספקנו. ככה בפעם הבאה שנחכה בתור לרופא השיניים נוכל להיכנס לאפליקציה ולהסיח את דעתנו בכתבות ששמרנו.

.

 

פוסטים נוספים