,

5 רעיונות למתנות מגניבות לחג

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

החגים מתקרבים ומן הסתם  חושבים על מתנות.  מתנה כדי להביע איחול ולבטא הוקרה. מתנה כדי להפוך את החג לחגיגי יותר. מתנה מפתיעה, מרגשת ובעיקר- שימושית ואפקטיבית, בלתי מתכלה.

כיום אין הכרח לכתת רגליים בין חנויות שונות, לבזבז זמן בדרכים ולהתייגע בחיפוש אחרי מקום חנייה. תחת קורת גג וירטואלית אחת נחשפים ומוצעים מוצרים רבים, אשר כל אחד מהם עשוי להיות מתנה נהדרת- כשלעצמה ובצירוף פריטים נוספים, לבחירה.

להלן חמישה רעיונות למתנות מגניבות לחג:

  1. דיסק און קי ממותג בצבעי החברה ובלוגו שלה. מתנה שימושית מאין כמוה  המהווה גם מנוע ומנוף שיווקי קטנים אבל עצמתיים. ניתן לחבר אל מחזיק המפתחות, להחזיק בארנק ולשאת אותו אתכם לכל מקום.
  2. מקלדת אלחוטית מתקפלת המתאימה למחשבים ניידים ולטאבלטים. קלה לנסיעה ולנשיאה. שימושית ואפקטיבית.
  3. שעון ספורט מתקדם וחכם עם מד דופק.
  4. סוללות גיבוי יוקרתיות בעיצוב חדשני.
  5. משקפי מציאות מדומה להעשרת המציאות ולגיוונה.

טיפות אחדות בים המתנות

אלה הן רק טיפות אחדות מים המתנות. מתנה היא במהותה תשומת לב. מתנות לחג טבועות בחותם החג המסוים, כגון ראש השנה ופסח, המקובלים כחגים שבהם הנהלות של חברות ומפעלים מעניקות שי לעובדיהן. באתר מתנות אטרקטיבי ניתן לרכוש סדרה של עשרות ואף מאות פריטים של אותו מוצר, אותה מתנה, ובכך להוזיל את עלותה הכוללת של המחווה הזו.

התקציב המוצקה למתנות מהווה שיקול מרכזי בבחירת המתנה, אבל עיניכם הרואות והקוראות עדות: ניתן לבחור מתנה נאה ומרשימה גם בהוצאה כספית שלא מחייבת שבירת תכנית חיסכון.

מתנה מקורית לאנשים קרובים ויקרים- כרטיס ביקור דיגיטאלי

אתם שוברים את הראש- מה לתת? מה אפשר לחדש? איזו מתנה ניתן להעניק למי שיש להם כבר הכול, כביכול? אני יכול להציע לכם מתנה מקורית ומרגשת שאני קיבלתי באחרונה: כרטיס ביקור דיגיטאלי. ידידה יקרה, המתמחה במוצרים דיגיטאליים, העניקה לי כרטיס ביקור דיגיטאלי, שדרכו ניתן להגיע בלחיצה על מקש אל עמוד הפייסבוק העסקי שלי, אל האתר שלי, להשאיר לי הודעות, לטלפן אליי ועוד. מדובר במוצא רב- תכליתי, שימושי, אשר אפילו לאדם שכחן מופלג ומפוזר מדופלם כמוני אין כל סיכוי ואין כל אפשרות טכנית לאבד את הכרטיס הזה.

יחד עם שוקולד, יין ופרחים, מוצע לכם מבחר עשיר של מתנות לחג, שתמיד תעשירו ותעצימו את האפקט שלהם אם תצרפו אל המתנה הקדשה אישית, מלב אל לב, שתעשה את החג חגיגי יותר.

שורה תחתונה: המוצרים מסודרים לפי קטגוריות באופן המקל על הבחירה. חג שמח.

פוסטים נוספים