הצעות נישואין הכי מגניבות

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

כל זוג יודע שרגע הצעת הנישואין הוא אחד הרגעים המשמעותיים ביותר שלו כזוג. הרגע בו בן הזוג (בדרך כלל) מפתיע את בת הזוג שלו עם הצעה לחיים משותפים, הצעה לקשור את גורל שניהם יחדיו לשנים רבות הוא רגע מיוחד, וככזה הוא צריך להיות מושקע ומרגש. יש אין סוף רעיונות להצעות נישואין מהן בנאליות יותר ומהן בלתי שגרתיות, הצעות בהשקעה כספית גדולה או מינימאלית. אם אתם עומדים רגע לפני הצעת נישואין ומתלבטים איך לעשות את זה, הנה כמה רעיונות מגניבים שאתם יכולים לקחת בחשבון.

הצעות רומנטיות בחו"ל

חופשה בחול היא זמן מצוין להציע נישואין, ועם המיקום הנכון והאווירה המתאימה היא יכולה להיות הצעה מגניבה ובעיקר בלתי נשכחת. תאר לעצמך את שניכם עומדים למרגלות האייפל ואתה מוציא טבעת וכורע ברך, או נמצאים על גשר קארל בפראג ובשקיעה אתה מפתיע אותה. אם היא אוהבת לטייל בחו"ל והמיקום הוא זה שעושה לה את זה אז קדימה, זה בשבילך…

הצעה על יאכטה

שייט על יאכטה יכול להיות כייפי ורומנטי ויכול להית מיוחד ובלתי נשכח אם משלבים בו הצעת נישואין. שייט כזה יכול להתחיל עם ארוחה טעימה ועם האווירה הרומנטית שרק הים שמסביב יכול להציע, ויכול להסתיים בהצעת נישואין מצדך תוך שברקע מושמע השיר שלכם.

הצעה במסוק

אם אתה רוצה להשקיע קצת יותר הצעה במסוק יכולה להתאים לך… אתה יכול לקחת אותה לטיסה זוגית בשמי הארץ במסוק מה שיכול לעלות לך גם כמה אלפי שקלים, ולתאם עם חברים שהם מתמקמים במקום שסיכמתם מראש עם שלט ענק שכתוב עליו:  "התנשאי לי". לכזו הצעה יהיה לה קשה לסרב.

הצעה ביתית

אם התקציב שלך מוגבל אתה יכול להציע לה נישואין גם בבית ולהפוך את ההצעה הזו ללא פחות מיוחדת ומגניבה. לדוגמא, אתה יכול לארגן לה מסיבה עם חברים או בני משפחה ולהדפיס לכולם חולצות עם האותיות שמרכיבות את השאלה: "התנשאי לי", חולצות שיהיו מתחת לבגדים שלהם, וברגע האמת לבקש ממנה לצלם את אלו שיש עליהם את החולצות הללו והם יחשפו את הכיתוב עליהן.

הצעה בצלילה מתחת למים

אם אקסטרים הוא משהו שמרגש אתכם זה יכול להיות רעיון מגניב במיוחד. אתה מכין שלט עם הכיתוב המתאים, שלט שיכול להחזיק גם מתחת למים ותוך כדי צלילה תפרוש את השלט הזה ותראה לה אותו.

אלמנט ההפתעה הוא מה שיכריע

הצעות נישואין מגניבות לא חסר ולא משנה מהו התקציב שלך העיקר שתפתיע אותה ותדאג שהיא לא תחשוד. עם קצת מחשבה ותכנון מקדים ועם עזרה מחברים ומבני משפחה, זה יכול להיות רגע בלתי נשכח עבורה וכמובן גם עבורך, רגע שתנצרו אתכם עוד שנים רבות וטובות ויהיה לכם סיפור טוב לילדים ולנכדים שלכם…

פוסטים נוספים