11 עובדות שאתם חייבים לדעת על הסרטים הקלאסיים של שנות ה-2000

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

מי היה ההשראה של מריל סטריפ ב"השטן לובשת פראדה"? מי הייתה הבחירה הראשונה של המלהקים לדיבוב של הנסיכה טיאנה בסרט "הנסיכה והצפרדע"? חברי איזו להקה שימשו ניצבים בסרט מלחמת הכוכבים? בחנו את עצמכם כמה אתם באמת יודעים על הסרטים הקלאסיים של שנות ה-2000:

 

 1. לאחר שצפו בהקלטה הלא ערוכה של הסרט "שודדי הקאריביים: קללת הפנינה השחורה", חשבו מנהלי ההפקה מטעם אולפני דיסני שג'וני דפ הורס את הסרט עם הופעתו – לדברי דפ, הם לא הצליחו להחליט אם הוא מגלם את הדמות כהומוסקסואל או כשיכור.
 2. וויטני יוסטון הייתה אחת ממפיקי הסרט "יומני הנסיכה" – יוסטון הפיקה את הסרט הראשון ואת סרט ההמשך שלו, "יומני הנסיכה 2: אירוסין מלכותיים", באמצעות חברת ההפקה שלה Brownhouse Productions.
 3. כריסטיאן בייל ביצע אודישן ל"באטמן מתחיל" באחת מחליפות באטמן שנוצרו עבור ואל קילמר ב"באטמן לנצח" ב-1995.
 4. השחקן האירי סטיוארט טאונסנד לוהק כאראגורן ב"שר הטבעות", אבל פוטר על ידי מפיק הסרט, פיטר ג'קסון, יום לפני שהצילומים החלו. ויגו מורטנסן, שהחליף את טאונסנד, הסכים לקחת את התפקיד לאחר שבנו אמר לו לעשות זאת.
 5. גבריאל יוניון הסכימה לככב ב"מעודדות צמודות" לאחר שלא התקבלה לתפקיד בסרט "הורמונים בפעולה" – לדברי יוניון, מפיקי הסרט לא רצו ללהק אף דמות כהת עור.
 6. הרעיון של הסרט "בתול בן 40" עלה מתוך סקיצה שסטיב קארל יצר בעת העבודה על המופע Chicago’s Second City – קארל העביר את הרעיון לג'אד אפאטו ואחר כך כתב איתו את התסריט.
 7. חברי להקת הבנים NSYNC, ג'ואי פאטון, ג'ייסי צ'ייסז וכריס קירקפטריק, שימשו ניצבים בשתי סצנות בסרט "מלחמת הכוכבים: פרק II" – הסצנות שלהם נשארו על רצפת חדר העריכה בסופו של דבר. לדברי פאטון, הלהקה התבקשה לעשות זאת, כי בנותיהם של ג'ורג לוקאס ומפיק הסרט, ריק מקאלום, היו אוהדות של הלהקה.
 8. על מנת לשחק את התפקיד של אפי ב"נערת החלומות", נדרשה ג'ניפר הדסון להשמין ולקבל זריקות בשפתיים. זאת מפני שלפני שלוהקה, הדסון רזתה בצורה ניכרת, והזריקות בשפתיים היו נחוצות כדי לתקן שקע קטן בשפתיה.
 9. טלפון ההמבורגר בסרט "ג'ונו" לא היה רעיון של ההפקה, אלא טלפון ששייך לתסריטאי הסרט, דיאבלו קודי. לאחר יציאתו של הסרט עלו מכירות הטלפון באיביי ב-759%.
 10. ביונסה הייתה הבחירה הראשונה של דיסני לדבב את הנסיכה טיאנה ב"הנסיכה והצפרדע", אך נטען בעיתונים שהפסידה את התפקיד משום שסירבה לאודישן. לדברי ג'ן רודין, שליהקה את מדבבי הסרט, מפורסמות אחרות שהתחרו על התפקיד היו טיירה בנקס, ג'ניפר הדסון ואלישיה קיז.
 11. הופעתה של מריל סטריפ כמירנדה פריסטלי ב"השטן לובשת פראדה" הושפעה חלקית מקלינט איסטווד – סטריפ אמרה בראיון למגזין Variety כי את הטון קיבלה מקלינט איסטווד. הוא אף פעם אף פעם אינו מרים את קולו, וכולם צריכים להישען כדי להקשיב, וכך, באופן אוטומטי, הוא הופך לאדם החזק ביותר בחדר.

פוסטים נוספים