,

5 אפליקציות שימושיות לאייפון

הטרנדים החדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

פופולרי:

אם היו שואלים אתכם לפני חמש-עשרה שנה בערך מה זה מכשיר סלולרי בשבילכם, סביר להניח שהייתם עונים – "טלפון נייד שבזכותו אני לא צריך להשתמש בטלפונים ציבוריים". היום התשובה לשאלה זו תהיה אחרת לגמרי. בטלפון החכם המכונה בלעז סמארט-פון ניתן להתקין אפליקציות רבות המשמשות אותנו בחיי היום-יום. אז להלן מספר יישומונים שגם אם לא ישנו את החיים שלכם לגמרי, עשויים להפוך אותם לקלים יותר.

הצילו גנב!

אם כבר טרחתם וקניתם אייפון, ובכל זאת לא התקנתם את האפליקציה של Find my iPhone  – חבל. החבר'ה באפל יודעים כמה השקעתם במותג שלהם ולכן פיתחו אפליקציה שתאפשר לכם לאתר את האייפון בעזרת שימוש במכשיר אחר או דרך אתר האינטרנט. גם אם לא תצליחו להחזיר לעצמכם את המכשיר עצמו, יש לאפליקציה הזאת בונוס נוסף – היא מאפשרת מחיקה של המידע שהצטבר בו כמו גם נעילה של המכשיר. אותה האפליקציה ניתנת אגב להתקנה גם בשאר המכשירים של אפל – במאק ובאייפד.

אפליקציה לקריאת ברקודים

החיים המודרניים שלנו מבוססים על קיצורי דרך וסמלי אימוג'י תמציתיים. מטעמי פרסום וחיסכון, בוחרת חברות רבות לפרסם את המידע שלהן באמצעות ברקודים (QR). בברקודים הללו מאוחסן מידע רב כגון לינקים שונים, ובאמצעותם ניתן למשל להוריד שירים ולברר מתי האוטובוס הבא מגיע. אפליקציית ה-QR Reader סורקת בעזרת המצלמה את הברקוד ומאפשרת לנו לפענח את המידע ולהישאר מעודכנים.

סיסמה בבקשה

כמעט כל אתר שנכנסים אליו היום לבצע פעולה כלשהי מחייב סיסמה. ולא רק זה. אם אתה מעז להכניס סיסמה בסגנון 1234 תקבל נזיפה שתודיע לך (למקרה שלא ידעת) שהסיסמה שלך חלשה מאוד. מצד שני אם אתה בוחר סיסמה "חזקה" שכוללת סימנים שונים, אותיות גדולות באנגלית ושלל אותות ומופתים, הסבירות שתזכור אותה היא אפסית. בדיוק בשביל זה פיתחו את אפליקציית 1password. האפליקציה יכולה ליצור ולזכור עבורכם את הסיסמאות ובהמשך מאפשרת גישה לאתר המבוקש בלחיצה אחת בלבד.

מונית!

ברצינות. יש מישהו שאין לו את האפליקציה גט טקסי? גם אם אתם נוסעים ברכב פרטי או נעזרים בתחבורה הציבורית, לפעמים אין ברירה וחייבים להזמין מונית. תוכלו גם לשלם בכרטיס אשראי אם נתקעתם בלי מזומן. האפליקציה הזאת כוללת גם אפשרות של get delivery המאפשרת לבצע שליחות במחיר שהוא לעתים זול בהרבה ממה שמציעות חברות השליחויות הרגילות, ובמהירות רבה הרבה יותר. תענוג.

דואר ישראל

אז נכון שכמעט אף אחד כבר לא שולח מכתבים כתובים, אבל דווקא היום אנחנו נעזרים בשירותי הדואר יותר ויותר. האפליקציה החדשה של הדואר מאפשרת למשל להזמין תור מראש וככה לעקוף את כל אלו שמחכים כבר חצי שעה בסניף לקבל את החבילה שהזמינו. יש גם אפשרות לעקוב אחר המשלוח שהזמנתם מחו"ל ולדעת בדיוק מתי הוא מגיע ולאיזה מדף. האפליקציה גם מפרסמת את שערי מטבע חוץ המעודכנים כך שגם מי שנוסע לחו"ל יכול להיעזר בה. התקנה נעימה.

פוסטים נוספים